Kommentek
köszönet
~Tünde
20:50 Hé, 10 Márc 2025
Kedves Gabi! Szombati auschwitzi látogatásunkon nagyon kiváló idegenvezetésben...
Re: Auschwitz látogatás
~CsMarton
20:01 Hé, 03 Márc 2025
Kapcsolat menüpont, ott vannak az email címeink.
Re: Auschwitz látogatás
~Katarina
19:26 Hé, 03 Márc 2025
Hali! Irtam email, de visszajeleztek, hogy nem ment el. Kerhetek egy email cimet,vagy telefon...
Re: Auschwitz látogatás
~CsMarton
19:27 Va, 02 Márc 2025
Kedves Katalin! Ilyesfajta szolgáltatást nem lehet kommentben igényelni. Emailt írj,...
Re: Auschwitz látogatás
~Katarina
15:04 Va, 02 Márc 2025
Szep napot! 9 fö reszere szeretnenk magyar nyelvu tolmacsot es egyben belepojegyet 2025 marcius...

Odpowiedź na post: Re: utazás

Treść:
Kedves Zoltán

Budapestről kb 6,5 órát érdemes számolni. Én az alábbi útvonalat ajánlom:

Budapest - Vác - Parassapuszta/Sahy határállomás - Zvolen - Banksa Bystrica - Donovaly -Ruzomberok - Dolny Kubin - Trsténa/Chyzne határállomás - Krakkó

A lengyel szakaszon nincs sehol ebben útdíj fizetési kötelezettség. Szlovákiában Zvolen (Zólyom) és Banksa Bystrica (Besztercebánya) közt fizetős autóút van, de elég rövid 13-15 km, és ki lehet kerülni Sliac községen át a régi főúton.
Dolny Kubin után és Trstená körül van egy egy elég rövid autóútszakasz még, de ezek nem fizetősök. (Egyébként a legolcsóbb szlovák pályamatrica 10€ és 10 napig érvényes...)

Marci

Dodany przez użytkownika: ~CsMarton
Użytkownik:
E-mail: (Nie wymagany)
Tytuł:
Treść:

CAPTCHA Image
Írd be a képen található kódot!:
[ Cseréld ]
      
   « powrót do listy postów

Üdvözlünk Kedves Látogató!
 

 

Krakkó Közép-Európa egyik legszebb és legérdekesebb városa. Rengeteg magyar turista fordul itt meg egész évben, és sokszor szembesülünk azzal, hogy magyarul kevés információ érhető el a városról.
 

 

Ezért aztán hosszas tervezés után megálmodtuk ezt az oldalt Nektek. Szeretnénk egy aktív, érdekes, de leginkább is a hasznotokra váló oldallal megajándékozni Titeket. Így hát csokorba szedjük a legfrisebb, legjobb és nem utolsó sorban legfinomabb ajánlatokat, hogy ne maradjatok le semmiről, hogy krakkói utatok érdekes és szórakoztató legyen.
 

 
 Csapatunk:
        Gabi, Marci, Panka és Ákos

         KrakkoInfo.hu


 
  
 
 
 
 
 HASZNOS LINKEK
 
 
 
2013-02-20 -tól te vagy a(z) 81650065 látogató
1999-2025 © MATinternet Zakopane :: Powered by AntCms

Tilos a Honlap bármely tartalmának sokszorosítása, másolása, publikálása, módosítása. E tilalom alá esik különösen a Honlapon található összes szöveg, kép, grafika, embléma, fotó, hang- és videoanyag vagy ezek állóképei. Úgyszintén tilos a Honlapon található anyagok használata bármely más honlapon vagy számítógépes hálózaton.